niedziela, 28 listopada 2010

z Dorotą na mościeGdyby nie Dorota, to Most Gdański nadal oglądałabym tylko z okien autobusu. Zawsze podobała mi się jego wyjątkowa konstrukcja i przepiękne kręcone schody - lekkie, białe i cudownie symetryczne. Dzięki zaproponowanemu przez Dorotę wspólnemu wypadowi w plener udało mi się uwiecznić ten niezwykły most w kilku kadrach, do których obejrzenia was zapraszam. Jestem też bardzo ciekawa zdjęć Doroty - mam nadzieję, że wkrótce je opublikujesz!Ostatnie ujęcie funkcjonuje w dwóch wersjach, ponieważ nie mogłam się zdecydować, która mi bardziej odpowiada. Może mi podpowiecie?

12 komentarzy:

 1. Ostatnie w wersji b/w, bo kolorki raczej wyprane :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a mnie się podoba to kolorowe, fajny klimacik, fotki boskie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Toć do Most Gdański, a nie Śląsko=Dąbrowski...! ;)
  Ostatnie foto widzi mi się bardziej, faktycznie, w black&white, ale lekko przyciemnione (siedzę na laptopie, więc nie jestem jednak pewien).

  OdpowiedzUsuń
 4. kilka ujęć po prostu hipnotycznych...

  OdpowiedzUsuń
 5. dziękuję za Wasze komentarze.
  Robert, oczywiście:) ten sam błąd popełniłam na flickrze, co też od razu zauważono - ostatnio fotografowałam oba mosty i, rzecz jasna, w końcu mi się pomyliły:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z Gdańskiego jest, IMHO, najfajniejszy widok, bo widać i Starówkę, i city - akurat u mnie ostatnio było. A podobają mi się te wszystkie zakrętasowe zdjęcia ze schodami ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. No wiesz... pomyłki się zdarzają. Ba, mi też się pewien błąd dopiero teraz wpadł mi w oczy, a mianowicie zamiast dać "-" wpisałem "=" przy nazwie mostu w poprzednim komentarzu. A co do czarno-białego zdjęcia - jednak jest dobrze, nie ściemniał bym go. Jest akurat - w sam raz.

  OdpowiedzUsuń
 8. No to skoro została przywołana do tablicy ;), to nawet udało mi się opublikować zdjęcia z mostu :).
  Muszę przyznać, ze bardzo fajne te Twoje zdjęcia. Najbardziej podoba mi się zdjęcie nr 2 - aż kusi mnie zakup jakiegoś szerokiego konta, żeby móc robić tego typu kadry, bo mój obiektyw jednak zbyt wąski, żeby uzyskać coś podobnego.

  OdpowiedzUsuń
 9. uwaga uwaga, zaglądajcie na bloga Doroty po więcej zdjęć mostu!

  OdpowiedzUsuń
 10. Czarno-białe :) I mój tramwaj do pracy!

  OdpowiedzUsuń
 11. Piekne zdjecia! Most zaprojektowany zostal przez pana Witolda Witkowskiego, osobe ktora pol stulecia walzyla o piekne, a nie tylko proste i pozytechne roziazania techniczne w Warszawskim budownictwie drogowo-mostowym...

  OdpowiedzUsuń