czwartek, 25 czerwca 2015

3 miesiące

Ostatnio blog stał się bardzo monotematyczny - najpierw ciąża, teraz najmłodszy członek rodziny, poza tym postów mało i prawie same zdjęcia, bez tekstu... ale co robić, kiedy tak się składa, że moje zainteresowania fotograficzne ostatnio mocno się zawęziły (o co nietrudno przy tak uroczym modelu;) a i czasu nie mam przesadnie dużo. Niby prosta sprawa - taki maluch w końcu tylko je i śpi, ale... nie do końca :) Piotrek jest bardzo spokojnym i pogodnym dzieckiem, ale jednak wymaga sporo uwagi i czasu. Rzeczywiście przez pierwsze dwa tygodnie tylko jadł i spał, ale z biegiem dni i tygodni jest coraz bardziej aktywny i coraz więcej czasu chciałby spędzać na zabawie. A raczej na byciu zabawianym, bo trzymiesięczny niemowlak jeszcze sam się nie bawi :) Tu bardzo przydaje nam się mata edukacyjna, kolorowa i miękka, z pałąkami, na których przypięte są różne kolorowe zabawki, oraz leżaczek, który, po rozłożeniu na płasko jest kołyską idealnie nadającą się na dzienne drzemki, a w przerwach drzemek jest miejscem, gdzie Piotrek może sobie bezpiecznie leżeć bawiąc się zwisającymi grzechotkami.
(Wprawne oko dostrzeże królika w tle)

A tymczasem nasz synek skończył trzy miesiące i dzień ten obowiązkowo uwieczniłam tradycyjną mini sesją na kanapie ;) Piotrek jest anielsko cierpliwy, a może lubi pozować? W każdym razie nie przeszkadza mu bycie fotografowanym i przez dłuższy czas jest w stanie wytrzymać bez narzekania, co ja skwapliwie wykorzystuję.


3 komentarze:

  1. Słodki i cierpliwy :). Jak będzie miał 3 lata to z pewnością nie będzie już tak cierpliwy, korzystaj więc :).

    OdpowiedzUsuń
  2. You can be a part of our party at Spin Rio in a matter of minutes. Creating an account takes no time at all, and after you have done, ought to have} prompt entry 카지노사이트 to all we've to supply, including our large welcome package deal to assist and get the party started. The casino works with massive number of|numerous|a lot of} different cryptocurrencies and altcoins, so you can to|you presumably can} select any technique to fund your account. Among the most popular ones you can to|you presumably can} specify Bitcoin, Ethereum, BNB, Tether, XRP, heaps of|and plenty of} others. The full listing could be found within the "Deposit" part of the cashier's desk.

    OdpowiedzUsuń